پرینت ارزان

پرینت ارزان ، پرینت کتاب ارزان ، پرینت جزوه ارزان ، چاپ ارزان ، چاپ جزوه ارزان ، پرینت سیاه و سفید ارزان، چاپ سیاه و سفید ارزان ، چاپ رنگی ارزان ، پرینت رنگی ارزان

پرینت ارزان از واژه هایی است که به خصوص در ماه های مهر و دی و تیر از زبان دانشجویان و دانش آموزان می شونیم. چرا که آنها به دنبال پرینت ارزان جزوه خود هستند تا بتوانند هزینه های تحصیلی خود را کاهش دهند. مهم ترین عاملی که باعث می شود ساعت مطالعه دانش آموزان کاهش یابد خستگی است. به وضوح دیده شده است در هنگام مطالعه از روی مانتیور ها اعم از گوشی و یا صفحه کامپیوتر چشم ها زودتر خسته می شوند. دانش آموزان و دانشجویان می توانند با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن جزوات خود را چاپ کنند و به راحتی دروس خود را مطالعه کنند و در آزمون های خود موفق شوند.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

پرینت ارزان چاپسون – راه حل محصلان

پرینت ارزان چاپسون از جایی شکل گرفت که دانشجویان و دانش آموزان برای پرینت ارزان کتاب و جزوات خود با مشکلاتی مواجه بودند. به طوریکه پرینت های با کیفیت ارزان نبودند و پرینت های ارزان نیز کیفیت مطلوب نداشتند . مراکزی هم که با کیفیت و ارزان چاپ میکردند زمان تحویل جزوه را به بیش از یک هفته موکول می کردند.

بنابراین خدمت پرینت ارزان یا چاپ ارزان که با نام های پرینت جزوه ارزان ، چاپ جزوه ارزان نیز شناخته می شود در چاپسون شکل گرفت که در آن ارزانترین چاپ جزوه با تضمین کیفیت و بالاترین سرعت تحویل را میتوانید تجربه کنید.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

سرعت در کنار کیفیت پرینت ارزان

مراکز بسیاری هستند که پرینت ارزان یا پرینت کتاب ارزان یا چاپ جزوه ارزان را ارائه می دهند اما مشکل آنها این است که زمان لازم برای تحویل جزوه گاها به بیش از یک هفته می رسد و این برای دانش آموزان مشکل ساز است. پرینت ارزان یا به عبارتی چاپ جزوه ارزان دانش آموزان و دانشجویان نیازمند ارسال و تحویل فوری می باشد. چرا که این عزیزان قصد دارند این جزوات را بخوانند. بسیار دیده شده است که جزوه ی درسی دقیقا یک هفته قبل از امتحان آماده می شود و محصلان فرصت کافی ندارند که منتظر چاپ و ارسال این فایل ها شوند. به همین دلیل دانش آموزان و دانشجویان مجبور می شوند به صورت حضوری به مراکزی که با قیمت بالاتر چاپ میکنند مراجعه کنند و حضورا جزوه خود را تحویل گیرند.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

مزایای چاپ جزوه:

1- صرفه‌جویی در هزینه: هزینه چاپ جزوه‌ها به شدت کاهش می‌دهد. این امر برای دانشجویان و اساتیدی که باید جزوه‌های زیادی را چاپ کنند، بسیار مهم است.

2- سرعت چاپ: جزوات با سرعت بالا چاپ می‌ شوندو به همین دلیل، زمان برای چاپ جزوه‌ها کاهش می‌یابد.

3- کیفیت چاپ: با کیفیت بالایی چاپ می‌کند و به همین دلیل، جزوه‌های چاپ شده با این دستگاه، به صورت واضح و روشن قابل خواندن هستند.

4- سهولت در استفاده: بسیار ساده و آسان در استفاده است و هیچ نیازی به تجربه یا مهارت خاصی ندارد.

5- حفظ محیط زیست: استفاده از به دلیل کاهش مصرف کاغذ و جوهر، به حفظ محیط زیست کمک می‌کند.

تحویل طی کمتر از 24 ساعت

چاپسون با به کارگیری راه کارهایی توانسته است خدمات پرینت سیاه و سفید ارزان و پرینت رنگی ارزان و چاپ جزوه ارزان و پرینت ارزان کتاب را در کمتر از 24 ساعت با پایین ترین هزینه پیک در سراسر شهر تهران و کرج اجرایی کند. در این خدمات نه تنها نیاز به مراجعه حضوری جهت سفارش و دریافت جزوه نیست بلکه دانش آموزان و دانشجویان با ارسال فایل خود در سایت و یا شبکه های اجتماعی اقدام به سفارش می کنند و در کمتر از 24 ساعت سفارش خود را تحویل می گیرند.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

چاپسون حافظ جیب شما

موضوع زمان و هزینه های مالی محصلان آنقدر برای چاپسون دارای اهمیت است که چاپسون امکان ارسال فوری را نیز برای سراسر این دو شهر فعال کرده است به طوری که سفارشات شهر تهران با مبدا مترو چیتگر و شهر کرج با مبدا میدان استاندارد از طریق تاکسی های اینترنتی ارسال می شوند. در واقع جهت کاهش هزینه های محصلان مبدا سفارشات برای ارسال از طریق تاکسی های اینترنتی از همان محدوده صورت میگیرد تا هم سفارس به صورت فوری به دست آنها برسد و هم پرینت ارزان باشد.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

پرینت ارزان – چاپ ارزان – کیفیت

تمامی سفارشات پرینت ارزان چه پرینت سیاه و سفید ارزان چه پرینت رنگی ارزان روی کاغذ های با کیفیت بالا با گرماژ حداقل ۸۰ گرم با درجه سفیدی A+ چاپ می شوند. چاپسون با به کارگیری دستگاه های نوین توانسته است در حین کاهش هزینه های چاپ کیفیت را در بهترین حالت حفظ کند . فقط کافی است یک بار پرینت ارزان یا چاپ ارزان را در چاپسون سفارش دهید تا دیگر همیشه فایلهای خود را فقط در چاپسون چاپ کنید. شما می توانید نمونه کار های ما را در پیج اینستاگرام ما مشاهده کنید.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

پرینت کتاب ارزان

بسیار پیش میاید که کتابی دیگر چاپ نمی شود و یا فقط به صورت نسخه الکترونیکی عرضه شده است و افراد نمی توانند آن را خریداری کنند و در عین حال به علت خستگی چشم یا دلایل دیگر می خواهند آن را به صورت چاپ شده داشته باشند. با وجود این تصور می کنند که چاپ یک نسخه از آن کتاب بسیار هزینه بر باشد. چاپسون با خدمت پرینت کتاب ارزان به مشکل این عزیزان پاسخ داده است. پرینت کتاب ارزان باعث شده است که افراد بتوانند به قیمت چاپ عمده و حتی گاهی کمتر آن کتاب را چاپ کنند و مورد مطالعه قرار دهند. پرینت کتاب ارزان یا چاپ کتاب ارزان خدمتی دیگر از چاپسون.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

نحوه سفارش چاپ جزوه ارزان:

شما می توانید هم از طریق سایت چاپسون اقدام به ثبت سفارش کنید و هم میتوانید از طریق پیام رسان ها مانند تلگرام، واتساپ، ایتا و بله اقدام به ثبت سفارش بفرمایید. پس از ارسال فایل و توضیحات لازم در اسرع وقت سفارش شما چاپ می شود و میتوانید آن را به صورت حضوری تحویل بگیرید و یا می توانید درخواست کنید که سفارشتان را ارسال کنیم. شیوه های ارسال سفارش را میتوانید در صفحه مربوط به آن مشاهده کنید.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

نحوه ارسال پرینت ارزان جزوه:

شیوه های ارسال سفارش چاپسون در جهت رفاه جال مشتریان دائما تغییر می کند. سفارشات از طریق پیک اختصاصی چاپسون ،اسنپ و تپ سی و پست ارسال می شوند. تمام تلاش چاپسون در این جهت است که سفارشات در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز برسند چرا که همانگونه که پیش تر اشاره شد محصلان وقت کافی برای انتظار ندارند.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

سفارشات عمده:

سفارشات گروهی و سفارشات مدارس شامل تخفیف های ویژه ای است که بستگی به تیراژ سفارشات و تکرر سفارشات دارد. به عنوان مثال بعضی مدارس وجود دارند که نمیتوانند جزوات خود را یکجا آماده سازی کنند و نیاز دارند در طول سال جزوات خود را به صورت تکه تکه چاپ کنند و به دانش آموزان تحویل دهند. برخلاف سایر مراکز چاپ و تکثیر که در این موارد تخفیفی را برای مدارس در نظر نمیگیرند، چاپسون برای این دست از مدارس نیز تخفیف های ویژه ای را اعم از ارسال رایگان و چاپ هر برگه با تخفیف همانند مدارسی که یکجا سفارش می دهند در نظر میگیرد. هدف چاپسون در وهله اول کاهش هزینه های مدارس و سپس سود بیشتر است.

مشاهده تعرفه چاپ و تکثیر

سفارش پرینت

ادیت فایل ها قبل از چاپ

با وجود ترافیک کاری بالا، چاپسون تمامی کار ها را قبل از تکثیر یک مرحله بررسی می کند و تلاش می کند که اگر اشکالی در فایل ارسالی مشتریان عزیز وجود داشته باشد آن را قبل از تکثیر به مشتری اطلاع دهد در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد با پرداخت اندک هزینه ای و در بسیاری موارد به صورت رایگان آن اشکال را همکاران ما برطرف می کنند تا جزوه یا کتابی که چاپ شده است به بهترین شکل به دست مشتریان برسد. بسیار پیش آمده است که فایل های عزیزان به صورت اسکن شده هستند و کیفیت لازم و کافی را برای پرینت ندارند چاپسون با استفاده از نرم افزار های مختلف تلاش می کند تا حد امکان کیفیت این فایل ها را جهت چاپ بهتر کند.

ادمین
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *